Kdo jsme

Martin a Lenka

Ani jeden z nás toho v minulosti moc nenacestoval, a když, tak jen nudná turistická letoviska. Chceme to změnit – oba pracujeme z domova a k práci nám stačí počítač a internet (Martin – internetový marketing, Lenka – grafika a ilustrace).

Řekli jsme si, že toho musíme využít, pořídit domov na kolech, spojit práci s cestováním, najít si dostatek času na obojí a vyrazit vstříc novým zážitkům.

Naše první obytné auto byl Ford Transit, ve kterém jsme v roce 2014 bydleli asi tři měsíce a měsíc projížděli Polskem.

Aktuálně přestavujeme dodávku Mercedes-Benz Sprinter z roku 1999 na obytnou, a v létě bychom chtěli vyjet.

O přestavbě připravuju e-book. Jestli chceš, dám ti vědět, až bude – jen mi dej svůj e-mail.

Martin, Lenka a obytný Ford Transit

8 komentářů: „Kdo jsme“

 1. Držím palce, jsem úplně ve stejné fázi. Už několik let hledám vhodný obytňák pro práci a cestování, tak jsem rád, za tvůj web. Díky a mějte se!

  1. díky, Tomáši. Snad web pomůže. S tím cílem ho píšu protože sám vím, že to může pomoci i dalším lidem rozhoupat se k tomu.

 2. fandim a preju uspechy, ale prestan pls michag nazvoslovi

  transit neni karavan
  karavan je synonymum pro obytny prives. obytny auto je proste obytnak. tve texty jsou strasne matouci a obtizne citelne – predstav si misto katdeho slova karavan na tomto webu slovo ovytny prives, a uvidis, jak nesrozumitelnymi se ty clanky stanou.

  1. Hlavně že tys nám to objasnil :D Abych zjistil cos nám chtěl sdělit jsem musel text vložit do dešifrovacího programu.

  2. sakra, tohohle komentáře jsem si nevšiml… Ono názvosloví „karavan“ versus „obytné auto“ lidi míchaj celkem často, je možný, že jsem to někde udělal i já, byť mám za to, že obytným přívěsům říkám „karavany“, a obytným autům „obytná auta“ nebo „obytňáky“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>