Inzerujte na Nomádem.cz

Inzerujte své produkty a služby s přesným cílením na “autonomády” – skupinu lidí kolem obytných aut, zejména vestaveb v dodávkách – ať těch profesionálních, nebo podomácku vyrobených. Máme k dispozici web, YouTube kanál, FB stránku i FB skupiny.

Obsah stránky:

KANÁLY, KTERÉ MÁME K DISPOZICI

… a samozřejmě můžeme využít synergie mezi nimi.

Konkrétní podobu inzerce, její cenu a podmínky domluvíme individuálně – kontakt. Několik příkladů uvádím níže, ale lze domluvit cokoli, co bude dávat smysl oběma stranám.

KOMU SE VYPLATÍ U NÁS INZEROVAT

  • vestavbové firmy
  • výrobci obytných vozů a nástaveb
  • servisy obytných vozů a příslušenství
  • dealeři nových obytných vozů
  • prodejci použitých obytných vozů
  • … a dále veletrhy, pojišťovny (povinné ručení, havarijní pojištění zaměřené na obytné vozy), asistenční služby, cestovatelské a zážitkové agentury, cestovatelské akce a festivaly, mobilní operátoři nabízející výhodný mobilní internet atd.

MOŽNÉ REKLAMNÍ FORMÁTY

Sponzorovaný článek na webu

Web má průměrně 10 000 návštěv měsíčně. Při inzerci formou článku je zásadní, aby obsah zapadal do obsahu webu Nomádem.cz a nebyla to jen čistá tupá reklama, tu nezveřejním. Pojďme to vymyslet tak, aby to bylo zajímavé a přínosné pro naše čtenáře. Součástí je propagace na sociálních sítích.

Cena je závislá na tom, jak konkrétně to vymyslíme.  Kontaktujte mne.

Sponzorované video na YouTube kanálu

Pojďme natočit video na Youtube kanál Nomádem.cz s 10 200+ odběrateli.

Může to být rozhovor o vás a vaší práci, videoexkurze k vám do dílny, videoexkurze a zajímavosti o vámi prodávaných obytných vozech, recenze příslušenství/služeb a tak dále. Fantazii se meze nekladou, ale obsah by měl tématicky zapadnout mezi další videa na kanále.

Cena je závislá na tom, co konkrétně vymyslíme.

Bannerová reklama na webu

umístění bannerů dle domluvy. Záhlaví webu, jako součást článku, v konkrétní rubrice, v konkrétním článku…

Soutěže

Zpropagujme vaše produkty či služby formou soutěže pro uživatele Nomádem.cz.

Vymyslíme koncept soutěže, věnujete produkt/službu, a zaplatíte částku dle dohody – soutěže mohou být různorodé, a cenu je vždy nutné dohodnout individuálně, v případě zájmu mne kontaktujte.

Komerční inzerce v inzertní FB skupině

Provozujeme inzertní Facebook skupinu Nomádem.cz – inzerce a bazar (obytná auta a vše k nim), ve které je cca 8500 lidí se zájmem o obytná auta a karavany.

Soukromá inzerce v ní je zdarma, komerční inzerce je zpoplatněna. Pokud ve skupině chcete zveřejnit svůj komerční inzerát, napište mi na martin@nomadem.cz a domluvíme se.

Cenu inzerátu určíme dle toho, co chcete inzerovat. Bude to něco kolem 1000-2500 Kč za inzerát na měsíc. Máte možnost inzerát dvakrát týdně “topovat” pomocí komentáře nebo ho zveřejnit znovu. (ano, máme to takto nastaveno, aby komerčních inzerátů bylo co nejméně).

Pokud chcete inzerátů zveřejňovat více (např prodejci obytných vozů), cenu a podmínky domluvíme individuálně – kontakt.

Komerční inzerce v hlavní FB skupině

V hlavní skupině Nomádem.cz – výměna zkušeností s přestavbami dodávek a bydlením na cestách je cca 18 500 lidí.

Vzhledem k tomu, že se tu běžně žádná inzerce neobjevuje a skupinu chceme držet v maximální míře bez inzerce, je cena inzerátu v podobě příspěvku v této skupině 5 000 Kč na měsíc.

Inzerát bude mít podobu běžného příspěvku, bude zveřejněn 1 měsíc a je možné ho “topovat” pomocí komentářů. Po měsíci komentáře zavřu, případně inzerát smažu pokud se nedohodneme na prodloužení.

Vyplatí se zejména vestavbovým dílnám, servisům a prodejcům nových vozů.

NAŠE PUBLIKUM

Náš projekt sledují nižší desítky tisíc lidí zajímající se o přestavby dodávek, karavany, obytná auta, cestování s nimi a vše s tím spojené.

Dle dat z Facebooku je to přibližně takto:

  • 77 % muži
  • 23 % ženy
  • drtivá většina uživatelů je z ČR a Slovenska v poměru cca 8:2
  • nejsilnější zastoupení má skupina 25-44 let

Jsou mezi nimi jak lidé, kteří už mají zkušenosti a mají třeba několikáté auto a vědí co chtějí, tak i úplní začátečníci, kteří teprve sní o tom, že s vlastním obytným autem jednou vyrazí na cesty a sbírají informace.

KOLIK TO BUDE STÁT?

To je na domluvě. Pojďme se pobavit o tom co chcete propagovat, a vymysleme společně jak to propagovat tak, aby to zapadlo do konceptu našeho webu a oslovilo cílovou skupinu. Pak se domluvíme na ceně.

Je libo barter? Nebráním se mu. Aktuálně například potřebuji lepší techniku pro natáčení videí – rozumnou kameru/foťák, k tomu mikrofon a kdoví co ještě. Ale zkuste nabídnout i cokoli jiného o čem si myslíte, že by mne mohlo zajímat, a uvidíme.

KONTAKTY A NÁŠ PŘÍSTUP K REKLAMĚ

Napište nebo zavolejte, a uvidíme, jestli něco vymyslíme. Jestli je vám taky příjemnější tykání, tykejme si.

Martin Kolčaba
e-mail: martin@nomadem.cz
tel.: +420 605 878 229 (pouze všední dny 10-16 hod)

Náš přístup k reklamě:

Peníze na rozvoj Nomádem.cz, autorské honoráře a například nákup nové techniky na natáčení videí se hodí, ne že ne. Ale reklamu tu nepotřebujeme za každou cenu – přece jen tenhle projekt od začátku děláme především z nadšení, ne pro peníze. 

Klasické prvoplánové PR články a reklamní příspěvky se sdělením typu “tohle je super, kupte si to” nezveřejníme. Stejně byste z nich nic neměli, tohle nefunguje.

Spíš pojďme vymyslet, jak by se váš produkt či služba dal zpropagovat tak, aby z toho měly užitek všechny strany – vy, my i naši čtenáři. Rád pomohu vymyslet celkový koncept propagace.

Obchodní údaje:
K platbě za inzerci samozřejmě dostanete fakturu.
Martin Kolčaba | IČ 87306522 (neplátce DPH) | Čs. Armády 830 | 39901, Milevsko