Interiér našeho obytného Mercedes-Benz Sprinter

Jak to zatím vypadá v našem obytném Sprinteru

Stavím obytného Sprintera. To asi víte. Stavím ho dlouho, to taky víte. Ale už to začíná nějak vypadat a blíží se to zdárnému konci. A o tom je tohle video. Podívejte se, jak to v našem domečku na kolech teď vypadá, a co bude dál.

Nenechte si ujít další videa a odebírejte YouTube kanál Nomádem.cz, a když už budete v tom, lajkněte i naší FB stránku a Instagram.

Ve videu odkazuji na starší videa, ta najdete tady:

 • Video z Chorvatska 2016 – tady jsme se Sprinterem strávili dva nebo tři týdny. Nebyl tam žádný nábytek ani postel, tak jsme spali na podlaze za sebou (vedle sebe to nikde nešlo), a všechny věci měli na zemi a na předních sedačkách. Trochu punk, ale dalo se. K tomuhle videu jsem pak ještě natočil otázky a odpovědi, protože jste měli dost dotazů.
 • Video o našem předchozím obytňáku Ford Transit – v něm jsme si zkusili, že nás to baví a stojí za to.

Info o nových článcích a videích na e-mail

Info o vydání nového článku ti vždy pošlu na e-mail, ať o nic nepřijdeš. Žádný spam, odhlášení na jeden klik. Tak to zkus.

Formulář se odesílá, počkejte prosím...Autor

martin.kolcaba@gmail.com'

Martin Kolčaba

Provozovatel Nomádem.cz, NomadShop.cz a konzultant internetového marketingu libující si v SEO a použitelnosti webů.

Jedna myšlenka na “Jak to zatím vypadá v našem obytném Sprinteru”

 1. Ahoj!
  Jsem Fanda, je mi 51 let, dělám servisního technika Vzv. a již 2 roky jezdíme s přítelkyní a se svýma (většinou 2) Bišonkama po výstavách v Česku, A, D, Polsku.
  -A teď to hlavní- v Oplu Vivaro předělaném na (2-4 denní)bydlení, spaní a kempování na výstavách psů.(kde docela budíme pozornost u těch “movitých D, I, F a A s orig.obytňákama”.
  Zaujali mě tvoje videa (exkurze), líbějí se mi (škoda, že jsem o nich nevěděl před 2 rukama když jsem hledal inspiraci a rady)Rád bych se také pochlubil, jak jsem na podzim 2015 (bez pomoci) sám upravení Vivara vymyslel, přes jednu zimu ho upravil (zabydlel) včetně vody, elektřiny, vaření, mytí a koncem března 2016 poprvé vyjel do Německa na 3 dni vystavovat psi.
  (Počítač ovládám z nutnosti, a jen to co potřebuji, neumím natáčet a posílat videa, nemám facebook. Ty webovky nám dělá snacha na naše psy, tak Tě asi nezaujmou).
  Ale v úvodním komentáři o nás je na nich-dole- fotka z bydlení mezi karavanama v Lipsku.
  Ozvi se jestli máš zájem vidět naše obytné Vivaro.
  Měj se,
  F.Svoboda, Lysá n.L.

Komentáře nejsou povoleny.