Kolik stojí obytné auto? Radova obytná VW T5

Radovu T5 možná znáte z naší FB skupiny Nomádem.cz – výměna zkušeností s přestavbami dodávek (nové členy bereme furt, tak se klidně přidejte).

Rado má konečně hotovo, a vydal přínosné půlhodinové video kde shrnuje, kolik celá přestavba stála.  

Spoiler: celé auto včetně přestavby a všeho co k ní bylo třeba byla 14 800 €. Ve videu ale Rado podrobně rozebírá, co kolik stálo – na kolik vyšla voda, elektřina, materiál na nábytek a vše ostatní. 

Další Radova videa, ve kterých dokumentoval celou přestavbu, najdete v seznamu na našem Youtube kanálu Nomádem.cz (odebírejte).  Zobrazit seznam dvanácti videí z Radovi přestavby.

A pokud se vám video líbí, sledujte Radův Youtube kanál VanLife Freespirit.

Info o nových článcích a videích na e-mail

Info o vydání nového článku ti vždy pošlu na e-mail, ať o nic nepřijdeš. Žádný spam, odhlášení na jeden klik. Tak to zkus.

Formulář se odesílá, počkejte prosím...Autor

martin.kolcaba@gmail.com'

Martin Kolčaba

Provozovatel Nomádem.cz, NomadShop.cz a konzultant internetového marketingu libující si v SEO a použitelnosti webů.

4 komentáře u „Kolik stojí obytné auto? Radova obytná VW T5“

 1. 14 800 eur = 381 903,883 českých korun
  Pro líné jako jako já 😀

 2. Zdar Martine, :)) děkuji za přeposlání novinek,…¨parádní :)), požádal bych tě o info, jestli nevíš jaký model plnovýsuvu na rozkládací postel použil Rado na VW5 Camper. Předem moc díky 🙂 postel furt ,,tuním,, ze dřeva a není to ono :)) díky.
  Přeji krásný den. Josef Bob Sehnal

  1. Ahoj Josefe 🙂 Použil som 60cm plnovýsuv s aretáciou a so záťažou do 220kg. Ja som ich objednával v Nemecku na stránke teleskopschienen24.de, ale dajú sa určite zohnať aj v Čechách. Prajem veľa zdaru pri prestavbe 🙂

 3. Ahoj Rado. Viděl jsem všechna videa. Jsi neskutečně šikovný. Přestavba je perfektní. Vše promyšlené a propracované. Z malých nedostatků si nedělej hlavu. Ani profi firmy, které staví obytňáky, nemají vše na 100%.
  Bylo by možné poslat odkaz, kde jsi koupil chladící box Engel a přesný typ.
  Moc děkuji a přeji spoustu šťastných kilometrů.
  Jindra

Komentáře nejsou povoleny.