O Nomádem.cz

Když jsme v roce 2014 založili tenhle web a FB stránku Nomádem.cz, chtěli jsme tam původně sdílet své zkušenosti a zážitky s naším prvním obytným autem, Fordem Transit.

Rozhodně jsme nečekali, že se osobní blog časem rozroste v několikatisícovou komunitu lidí se zájmem o stavbu dodávek a cestování s nimi, propojenou skrz sociální sítě. Najdete nás tady, na webu Nomádem.cz, na FB stránce Nomádem.cz, ve FB skupině na výměnu zkušeností s přestavbami dodávek, na Youtube kanále a Instagramu.

Martin a Lenka

Martin je konzultant internetového marketingu, Lenka je grafička. Oba na volné noze. Jednoho dne si řekli, že když jim k práci stačí počítač a internet, mohou vlastně pracovat odkudkoli. I z obytného auta. A tak to začali zkoušet, a začali o tom psát s tím, že to třeba inspiruje ostatní. A tak vzniklo Nomádem.cz

DCIM100GOPRO

4 komentáře u „O Nomádem.cz“

 1. Ahoj,

  Chtela jsem se zeptat, jestli neznate nejakou ceskou firmu, ktera se zabyva prestavbou dodavek? Radi bychom si to udelali sami, ale oba pracujem na plny uvazek, casto cestujeme, a ani nemame garaz nebo zahradu, kde bychom si to mohli prestavet.

  Diky moc,

  Aneta

  1. Ahoj, českých výrobců vestaveb je dost, mezi prvními mne napadají VejnyWood a KRS. Ale záleží na tom jak to má vypadat, a jaký máte rozpočet.

 2. Ahoj, letos jsem si vyrobil do VW Caddy malou vestavbu na cestování ,pokud by jste mněli zájem o reportáž, rád předám své zkušenosti. Jsem z Plzně.

 3. Dobry den. Vsiml jsem si jedne poptavky, kde hledate nekoho kdo by vam vystrikal dodavku penou a dodal jste fotky jak by jste si to predstavoval. Ja bych si to predstavoval podobne akorat bych na to jeste pridal tenky mirelon s hlinikovou vrstvou. Muzu se zeptat jak to dopadlo, nebo spis proc jste od toho odstoupil?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *