O Nomádem.cz

Když jsme v roce 2014 založili tenhle web a FB stránku Nomádem.cz, chtěli jsme tam původně sdílet své zkušenosti a zážitky s naším prvním obytným autem, Fordem Transit.

Rozhodně jsme nečekali, že se osobní blog časem rozroste v několikatisícovou komunitu lidí se zájmem o stavbu dodávek a cestování s nimi, propojenou skrz sociální sítě. Najdete nás tady, na webu Nomádem.cz, na FB stránce Nomádem.cz, ve FB skupině na výměnu zkušeností s přestavbami dodávek, na Youtube kanále a Instagramu.

Martin a Lenka

Martin je konzultant internetového marketingu, Lenka je grafička. Oba na volné noze. Jednoho dne si řekli, že když jim k práci stačí počítač a internet, mohou vlastně pracovat odkudkoli. I z obytného auta. A tak to začali zkoušet, a začali o tom psát s tím, že to třeba inspiruje ostatní. A tak vzniklo Nomádem.cz

DCIM100GOPRO

3 komentáře u „O Nomádem.cz“

  1. Ahoj,

    Chtela jsem se zeptat, jestli neznate nejakou ceskou firmu, ktera se zabyva prestavbou dodavek? Radi bychom si to udelali sami, ale oba pracujem na plny uvazek, casto cestujeme, a ani nemame garaz nebo zahradu, kde bychom si to mohli prestavet.

    Diky moc,

    Aneta

    1. Ahoj, českých výrobců vestaveb je dost, mezi prvními mne napadají VejnyWood a KRS. Ale záleží na tom jak to má vypadat, a jaký máte rozpočet.

  2. Ahoj, letos jsem si vyrobil do VW Caddy malou vestavbu na cestování ,pokud by jste mněli zájem o reportáž, rád předám své zkušenosti. Jsem z Plzně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *